معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۶
1399/05/15
اطلاعيه برگزاري 47 دوره پذيرش آزمون دستياري تخصصي باليني
براساس اطلاعيه جديد مركز سنجش آموزش پزشكي كشور، چهل و هفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي برگزار خواهد شد.
كارت ورود به جلسه آزمون دستياري پزشكي معمولا چند روز قبل از برگزاري آزمون بر روي سايت سازمان سنجش پزشكي به نشاني sanjeshp.ir قرار مي گيرد كه داوطلبان مي توانند با مراجعه به اين سايت و وارد كردن كد پيگيري و شماره سريال پرونده، نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمايند.
زمان برگزاري: ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 16 / 05 / 1399
مكان برگزاري:  سالن ورزشي شهيد علم الهدي  واقع در مجتمع آموزشي رحمتيه دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
تذكر1: حضور دانشجويان با در دست داشتن كارت ورود به جلسه از سازمان سنجش كه محل آزمون آن ها دانشگاه علوم پزشكي شهركرد مشخص شده است، به همراه كارت ملي و لوازم التحرير مورد نياز
 تذكر2: با توجه به شيوع ويروس كورنا و پيرو دستور العمل ابلاغي منضم به پروتكل هاي بهداشتي برگزاري آزمونها كليه داوطلباني كه دانشگاه علوم پزشكي شهركرد را به عنوان حوزه امتحاني انتخاب نموده اند جهت شركت در آزمون به نكات ذيل توجه نمايند.
*زدن ماسك و حفظ فاصله اجتماعي در تمامي مراحل آزمون و مراجعه به دانشگاه الزامي است.
*از آوردن وسايل اضافي به محل آزمون خودداري نمائيد (بنا به دستور العمل آزمونها دانشگاه از تحويل وسايل اضافي داوطلبان از قبيل كيف,تلفن همراه و...معذور است)
*با توجه به ممنوعيت رد و بدل كردن هرگونه لوازم شخصي اعم از لوازم التحرير در حين آزمون توصيه مي شود داوطلبان چندين عدد مداد مشكي ,پاك كن و خودكار وهمچنين ماسك ,محلول ضد عفوني كننده دست و.. بهمراه داشته باشند.
*داوطلبان گرامي از تجمع در ورودي و خروجي هاي محل آزمون جدا خودداري و با رعايت فاصله اجتماعي به محل حوزه امتحاني وارد و خارج شويد.
*به محض ورود به حوزه امتحاني با رعايت اصول مراقبتهاي بهداشتي و رعايت پروتكل هاي بهداشتي در صندلي خود مستقر و از صحبت كردن با ديگران و تردد در حوزه امتحاني خودداري نماييد.
* به جهت جلوگيري از تجمع داوطلبان , درب هاي حوزه امتحاني از يك ساعت ونيم قبل از آزمون جهت حضور داوطلبان در محل آزمون باز خواهد بود.
تعداد بازدید:
923
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal