معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۶
1399/09/06
وبینار آموزشی مشترک دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می گردد.
وبینار آموزشی با موضوع مراقبت های دهانی و دارو درمانی در بیماران COVID-19 با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه و دانشگاه علوم پزشکی کاشان روز سه شنبه 1399/09/11 از ساعت 10 لغایت 12 برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه در این وبینار خانم دکتر الهه قاسم زاده حسینی(متخصص بیماری های دهان،فک و صورت،استادیار و مسئول دفتر توسعه آموزش دانشکده دندانپزشکی کاشان)،خانم دکتر سیده مریم کاظمی(متخصص گوش،حلق و بینی،جراح سر و گردن و استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد)،آقای دکتر مسعود حفیظی(متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری و استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد) و آقای دکتر میلاد علیخانی(متخصص بیماری های دهان،فک و صورت ،معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی شهرکرد و استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد) شرکت داشته و آخرین مطالب علمی را در حوزه موضوع وبینار به سمع و نظر علاقه مندان خواهند رساند.
علاقه مندان جهت شرکت در وبینار می توانند در روز برگزاری وبینار از طریق لینک زیر وارد و از مطالب ارائه شده استفاده نمایند.
آدرس لینک وبینار:
vca.skums.ac.ir/coronaexperiences2 
کاربران گرامی پس از ورود به لینک وبینار ،نام و نام خانوادگی کامل خود را ثبت نموده و جهت دریافت گواهی پس از ارسال توسط رابط آموزشی دانشکده می توانید در قسمت وبینار های دانشگاه،گواهی شرکت خود در وبینار را اخذ نمایید. 
 
تعداد بازدید:
51
نویسنده:
منبع:
روابط عمومی معاونت آموزشی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal