معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۶
1399/10/21
وبینار آموزشی مرور سیستماتیک و متا آنالیز با امتیاز آموزش مداوم ویژه گروههای هدف برگزار می گردد
وبینار آموزشی با موضوع مرور سیستماتیک و متا آنالیز با امتیاز آموزش مداوم ویژه گروههای هدف و با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه و واحد توسعه تحقیقات بالینی مرکز آموزشی،درمانی هاجر روز چهارشنبه 1399/10/24 برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه در این وبینار که با حضور دکتر تینا جعفری (دکتری تخصصی علوم تغذیه) برگزار می گردد به بررسی آخرین مطالب علمی در موضوع وبینار پرداخته می گردد.
لازم به ذکر است این وبینار دارای امتیاز آموزش مداوم ویژه گروههای هدف شامل:متخصصین بیهوشی،بیماری های کودکان شامل:بیماری های اعصاب و روان،ایمنولوژی و آلرژی بالینی،جراحی،خون و سرطان،روماتولوژی،ریه،عفونی،غدد درون ریز و متابولیسم،قلب،کلیه،گوارش و همچنین متخصصین گروههای داخلی شامل:بیماری های داخلی،طب سالمندی،بیماری های عفونی و گرمسیری،بیماری های قلب و عروق،بیماری های مغز و اعصاب،خون و سرطان بالغین،روماتولوژی،غدد درون ریز و متابولیسم،گوارش و کبد بالغین،نفرولوژی می باشد.
علاقه مندان جهت شرکت در این وبینار می بایست در تاریخ 1399/10/23 از ساعت 9 صبح در سامانه آموزش مداوم ثبت نام و در روز برگزاری وبینار از طریق لینک زیر وارد و از مطالب ارائه شده بهره برداری نمایند.
آدرس لینک وبینار:
webinar.skums.ac.ir/b/rah-4qa-yap 
لازم به ذکر است این وبینار که با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه و واحد توسعه تحقیقات بالینی مرکز آموزشی،درمانی هاجر برگزار می گردد دارای امتیاز بازآموزی برای گروههای مشمول می باشد که ابتدا نسبت به ثبت نام در سامانه آموزش مداوم اقدام و پس از اتمام وبینار تا 48 ساعت وقت دارند از طریق اپلیکیشن آموزش مداوم در آزمون فوق شرکت نموده و در صورت اخذ حد نصاب نمره ،امتیاز بازآموزی برای ایشان درج خواهد گردید.
 
تعداد بازدید:
112
نویسنده:
منبع:
روابط عمومی معاونت آموزشی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal