معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۳
1400/02/06
مدیر گروه اصول و فنون پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد منصوب شد
با ابلاغ حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری دکتر شهناز نعمتی به عنوان مدیر گروه اصول و فنون پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی این دانشگاه منصوب شد.
در متن حکم انتصاب دکتر نعمتی آمده است، با توجه به تعهد ، تخصص و پشتکار سرکارعالی به پیشنهاد رییس محترم دانشکده پرستاری و مامایی و تایید معاون محترم آموزشی دانشگاه بر اساس این ابلاغ به مدت 2 سال به عنوان مدیر گروه اصول و فنون پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی منصوب می گردید . امید است با توکل به خدای متعال و رعایت ضوابط و قوانین مربوطه در جهت ارتقاء اهداف آموزشی ، پژوهشی و درمانی گروه موفق باشید.
در ادامه نیز از وی خواسته شده است، ضمن تعیین و ابلاغ فعالیت های آموزشی و پژوهشی اعضاء گروه و نظارت بر آنها و ارائه و به روز رسانی برنامه های آموزشی گروه، با توجه به تغییرات حاصله نسبت به برگزاری مدون جلسات گروه و پیگیری انجام مصوبات و گزارش جلسات به معاونت آموزشی دانشکده اقدام نماید.
نظارت بر نحوه برگزاری آزمون های میان ترم و پایان ترم و ارزیابی سوالات آزمون های گروه، ایجاد هماهنگی لازم بین اعضای گروه به نحوی که در فعالیت های آموزشی ، آزمون ها و ارزشیابی دروس از یک رویه ی واحد پیروی نمایند، پیگیری ارتقاء اعضای گروه و مدیریت و اجرای برنامه های ابلاغ شده از سوی وزارت متبوع از جمله برنامه اعتباربخشی و ارزشیابی درونی گروه مربوطه و ارایه گزارش به معاونت آموزشی دانشکده از دیگر نکاتی است که جهت انجام به دکتر نعمتی یادآوری شده است.
در ادامه متن این حکم انتصاب برنامه ریزی جهت توسعه گروه، از نظر تعداد عضو هیات علمی مورد نیاز، توسعه تحصیلات تکمیلی و برنامه ریزی و تلاش جهت تقویت ارتباط گروه با گروه های بالینی مرتبط بعنوان دیگر وظایف مدیر گروه اصول و فنون پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی مورد تاکید قرار گرفته است.
تعداد بازدید:
39
نویسنده:
منبع:
وب سایت دانشگاه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal