معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۶
1400/04/31
آغاز رقابت داوطلبین شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد گروههای پزشکی و بهداشت
دکتر جعفر مقدسی مدیر کل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از برگزاری اولین روز آزمون کارشناسی ارشد گروههای پزشکی و بهداشت همزمان با سایر نقاط کشور در روز پنج شنبه 31 تیر ماه 1400 در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خبر داد.
دکتر مقدسی در ادامه افزودند اولین روز آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1400 از صبح امروز پنجشنبه، 31 تیر آغاز شد و تا فردا جمعه اول مردادماه 1400 ادامه دارد.ایشان افزودند طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی در 54 رشته و مجموعه امتحانی شامل 11 مجموعه و 43 رشته امتحانی برای پذیرش 85 رشته پذیرنده دانشجو برگزار می گردد.
مدیر کل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در ادامه افزودند در روز اول آزمون ارشد گروههای پزشکی و بهداشت که در دو نوبت صبح و عصر و با رعایت دقیق و کامل پروتکل های بهداشتی کووید-19 برگزار گردید در نوبت صبح از تعداد 269 داوطلب ثبت نام کننده 174 داوطلب شرکت و 95 داوطلب غایب بودند و همچنین در نوبت عصر آزمون نیز از 340 داوطلب ثبت نام کننده 232 داوطلب در محل آزمون شرکت و به رقابت با یکدیگر پرداختند.
دکتر مقدسی همچنین افزودند طبق برنامه ریزی صورت پذیرفته توسط سنجش آموزش پزشکی آزمون ارشد در روز اول مرداد نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار و داوطلبین با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
ایشان افزودند خدا را شکر آزمون ارشد گروههای پزشکی در روز اول با نظم دقیق و راس ساعت تعیین شده شروع و خدا را شکر به پایان رسید.دکتر مقدسی افزودند با توجه به شیوع ویروس منحوس دلتا کووید-19 و حساسیت های موجود جهت داوطلبینی که در فرم خود اظهاری خود را مبتلا به کووید-19 معرفی نمودند مکان اختصاصی و جدا در نظر گرفته شده و همچنین نسبت به گندزدایی در قبل از هر آزمون تاکید موکد گردیده.
ایشان در پایان افزودند از داوطلبین گرانقدر که در روز جمعه در مکان برگزاری آزمون حضور به هم می رسانند تقاضا می گردد با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی راس ساعت مقرر که توسط سازمان سنجش پزشکی اعلام گردیده حاضر و از تجمع به جد خودداری فرمایند. 
تعداد بازدید:
33
نویسنده:
منبع:
روابط عمومی معاونت آموزشی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal