معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۳
1397/06/24
قابل توجه دانشجويان گرامي- در خصوص انتخاب واحد
كليه دانشجويان به ويژه دانشجويان علوم پايه رشته پزشكي قبل از انتخاب واحد دقت نمايند :
1-دانشجويان هر ترم ، دروس گروه معارف و دروس عمومي را لزوما" با شماره گروه ترم خود انتخاب واحد نمايند . ضمنا" دانشجويان غير پزشكي مجاز به انتخاب واحد دروس گروه معارف و دروس عمومي مانند تربيت بدني از رشته پزشكي نمي باشند . مواردي كه درسي براي دو رشته پزشكي و غير پزشكي از قبل برنامه ريزي شده ، مستثني است . در صورت عدول از مقررات ، آموزش بدون اخطار قبلي ، مبادرت به حذف دروس مي نمايد و مسئوليت به عهده دانشجويي است كه موضوع را مراعات نكرده است.
 
2- درس باكتري شناسي نظري ( 1 ) و بهداشت ( 2 ) كه براي ترم چهارم پزشكي برنامه ريزي شده صرفا" براي كساني است كه تا به حال به هر دليل اين دروس را پاس نكرده اند و چون براي آخرين بار ارائه اين درس صورت مي گيرد ، دانشجوياني كه نمره قبولي ندارند ، بايد در ترم مهر 97 ، اين درس را ضرورتا" انتخاب واحد نمايند .
 
3- برخي از دروس در نظام قديم و جديد با عناوين مشابه يا نزديك به هم در برنامه گنجانيده شده اند لطفا" دقت كنيد درس ها را با شماره درس ترم خودتان انتخاب كنيد تا دچار مشكلات بعدي نشويد . شماره درس هاي جديد عموما" سه رقمي است .
 
4- دقت فرمائيد حذف و اضافه حداكثر دو درس در موعد حذف و اضافه امكان پذير است ، لذا سعي كنيد حداكثر واحد مجاز را در انتخاب واحد اوليه اخذ كنيد .

تعداد بازدید:
1193
نویسنده:
منبع:
آموزش دانشكده پزشكي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:107
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal