معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۶
1397/11/13
قابل توجه دانشجويان رشته پزشكي
قابل توجه دانشجويان رشته پزشكي
-1 كليه دانشجويان موظفند الزاماً دروس عمومي و دروس گروه معارف را با گروهي كه صرفاً براي ترم و رشته قابل توجه دانشجويان رشته پزشكي آنان ارائه شده است، اخذ نمايند .
-2 دروس عملي رشته پزشكي از هم اكنون دسته بندي شده اند و هر دانشجو مي تواند يكي از اين گروهها را انتخاب واحد نمايد. بديهي است با تكميل ظرفيت يك گروه امكان اخذ درس از آن گروه وجود نخواهد داشت. شماره گروه و ساعات دروس عملي در برنامه گنجانده شده است.
-3 با توجه به گروه بندي دروس عملي، هيچگونه تداخل درسي پذيرفته نيست به غير از دانشجويان ترم تسويه از علوم پايه كه تا 2 ساعت تداخل در هفته پذيرفته مي شود. شرط اين كار آن است كه دروس داراي تداخل را حداقل يكبار اخذ و مردود شده باشد.
-4 دانشجويان ترم تسويه علوم پايه كه بين 22 تا 24 واحد درسي باقيمانده دارند مي بايست در انتخاب واحد تا 22 واحد درسي اخذ نمايند و سپس در طي زمان دو هفته اي تا حذف و اضافه با نظر مساعد كتبي استاد مشاور و نظر موافق معاون آموزشي علوم پايه در موعد حذف و اضافه حداكثر تا 24 واحد درسي را اخذ نمايند.
-5 چنانچه براي دانشجوي شهريه پرداز سايت بسته باشد، بايد به حسابداري رحمتيه مراجعه و فرم تسويه را به آموزش دانشكده ارائه نمايد تا سايت جهت وي باز شود.
تعداد بازدید:
149
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:13
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 1)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal