معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۶
1399/03/12
اطلاعيه شماره 1 در خصوص بازگشايي دانشگاه

سمه تعالي

 

اطلاعيه شماره 1 در خصوص بازگشايي دانشگاه

پيرو جلسه شوراي آموزشي دانشگاه مورخ 1399/3/7 ، جلسه هماهنگي بازگشايي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در دفتر رياست محترم دانشگاه با حضور معاونين آموزشي، دانشجويي- فرهنگي، توسعه مديريت و منابع انساني و بهداشتي در تاريخ 1399/3/11 تشكيل و ضمن تاييد مصوبات شوراي آموزشي دانشگاه موارد زير جهت اطلاع رساني به دانشجويان  در مرحله اول مورد تاييد قرار  گرفت.

1- بازگشايي دانشگاه همگام با ساير دانشگاه هاي علوم پزشكي و بر اساس مصوبات و دستورالعمل هاي معاونت آموزشي و معاونت فرهنگي و دانشجويي  وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي و بر اساس اختيارات واگذار شده به دانشگاه ها از تاريخ 1399/3/11 به صورت مرحله اي و بر اساس برنامه هاي تنطيم شده با اولويت بندي كارورزي ها ، كارآموزي هاي رشته هاي مختلف شروع خواهد شد.

2- كليه كلاس هاي تئوري دانشجويان كارداني، كارشناسي، كارشناسي ناپيوسته، دكتري عمومي پزشكي و دندان پزشكي  در ترم جاري به شكل آموزش مجازي ادامه خواهد يافت و  دانشكده بايد به گونه اي عمل نمايند تا كليه كلاس هاي تئوري حداكثر تا تاريخ 1399/4/15 به اتمام برسد. اساتيد محترم در گروه هاي آموزش مي توانند يك يا دوجلسه به رفع اشكالات دانشجويان اختصاص دهند. هيچ كلاس تئوري در ترم جاري به صورت حضوري برگزار نخواهد شد.

3- كلاس هاي مقاطع تحصيلي دكتري و كارشناسي ارشد با رعايت پروتكل هاي مربوطه و بر اساس برنامه گروه ها و رعايت فاصله گذاري اجتماعي به صورت تركيبي (آموزش مجازي و حضوري ) ادامه خواهد يافت. 

4- كلاس‌هاي عملي و آزمايشگاهي دانشجويان در بازه زماني 17 خرداد تا 15 شهريور و مطابق با برنامه‌ آموزشي جديد دانشكده‌ها و هماهنگي با گروه هاي مربوطه برگزار خواهد شد. نحوه حضور دانشجويان و برگزاري برنامه كلاس هاي عملي  در بخش‌هاي بيمارستاني و آزمايشگاه‌هاي دانشگاه با هماهنگي گروه‌هاي آموزشي مربوطه و صرفا بر اساس فراخوان دانشجويان در گروه هاي مورد نظر صورت مي‌پذيرد و هيچ دانشجويي خارج از فراخوان در محيط آموزشي و خوابگاهي پذيرش نخواهد شد.

5- مسئوليت حفاظت بهداشتي فردي در زمان حضور در كلاس‌ها عملي و برنامه هاي كارآموزي و كارورزي بر عهده دانشجويان بوده و دانشگاه در محيط‌هاي باليني مانند آزمايشگاه‌ها و بيمارستان‌ها برابر پروتكل اجرايي همان بخش، وسايل حفاظت فردي  را در اختيار دانشجويان قرار خواهد داد.

6- تمامي دانشجويان ملزم به تكميل  و ارايه فرم خوداظهاري پيوست در زمان مراجعه به دانشگاه بر اساس فراخوان صورت گرفته مي باشند. بديهي است در صورت عدم ارائه اين فرم، از حضور دانشجويان در محيط‌هاي آموزشي و خوابگاهي ممانعت به عملخواهد آمد..

7- حداكثر ظرفيت پذيرش و اسكان خوابگاه 50 درصد ظرفيت اسمي و حداكثر دو نفر در اتاق با رعايت اولويت هاي مطرح شده در بند1 اطلاعيه مي باشد.  دانشكده ها ملزم هستند برنامه ريزي كارآموزي و كلاس هاي  عملي دانشجويان را به گونه اي تنظيم نمايند تا ضمن رعايت پروتكل هاي مربوطه در محيط هاي آموزشي ،حداكثر ظرفيت اسكان دانشجويان در خوابگاه نيز رعايت گردد. از دانشجويان عزيز درخواست مي‌شود تا با رعايت فاصله‌گذاري اجتماعي و پايبندي به اصول بهداشتي نسبت به تحويل و جابجايي وسايل خود از خوابگاه‌ها اقدام كنند.

8- توزيع ناهار در سلف سرويس‌هاي دانشگاه ببا رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي مربوطه و در بازه زماني 11 تا 14  از تاريخ 1399/3/17 انجام خواهد شد. شام و صبحانه نيز با رعايت اصول بهداشتي و رعايت پروتكل هاي مربوطه در خوابگاه‌ها توزيع خواهد شد.

9- سرويس هاي اياب و ذهاب دانشجويي نيز با رعايت پروتكل هاي مربوطه از تاريخ 1399/3/17 از ساعت 7 صبح لغايت 19:45 برقرار خواهد شد.

10- جزئيات بيشتر و دقيق تر در اطلاعيه هاي بعدي به سمع و نظر دانشجويان عزيز دانشگاه علوم پزشكي شهركرد خواهد رسيد. ازتمامي دانشجويان عزيز درخواست مي شود ضمن همكاري لازم از هرگونه مراجعه خارج فراخوان صورت گرفته توسط دانشكده ها و گروه هاي مربوطه اجتناب نمايند. آرزوي سلامت و سربلندي همه دانشجويان عزيز را از خداوند متعال مسئلت داريم.

 

                    معاونت آموزشي دانشگاه                                                 معاونت فرهنگي و دانشجويي 

تعداد بازدید:
422
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal