معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۳
1399/06/16
پيام سرپرست معاونت آموزشي دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصيلي 1399-1400
دكتر اكبر سليماني سرپرست معاونت آموزشي دانشگاه در پيامي شروع سال تحصيلي و ترم جديد دانشگاهي را به همه دانشجويان،اساتيد و كاركنان گرانقدر دانشگاه علوم پزشكي استان تبريك و تهنيت عرض نمودند.
در متن اين پيام آمده است:
با فرا رسيدن بهار علم و سال تحصيلي جديد،شروع دوباره و پر انرژي فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي،در مسير پيشرفت علمي و توسعه پايدار و رشد و تعالي در جامعه اسلامي آغاز مي شود.اين ايام سرآغاز دوره اي استكه جويندگان علم راه را بر خود هموار نموده و با بهره گيري از دانش اساتيد خود را براي ايفاي نقشي اثر گذار در آينده جامعه مهيا مي نمايند.
ماه مهر،فصل رويش و شكوفايي دانايي،خود را براي بيداري و آگاهي است و آنگونه كه به حكم تغيير،طبيعت،خلعت ديگري برتن مي كند،انسان نيز به پشتوانه درك و تعقل خدادادي،با تاَسي از پويش طبيعت،خود را به خلعت بينش و دانايي مي آرايدتا فرجام اين مضمون كه  (علم آگاهي است و جهل،گمراهي)به سرمنزل مقصود رهنمون شود.نشاط و پويايي خواهد بود اگر بهار دانش را هميشه در وجود خود باور كنيم.
اينجانب وظيفه خود مي دانم فرا رسيدن بهار علم و دانش را كه تواُم با اميد و بالندگي جامعه دانشگاهي كشور است به تمامي دانشجويانعزيز،اساتيد فرهيخته و كاركنان خدوم دانشگاه علوم پزشكي استان تبريك و تهنيت عرض نموده و براي ايشان آرزوي موفقيت و سلامتي مي نمايم.
 
دكتر اكبر سليماني
سرپرست معاونت آموزشي دانشگاه
تعداد بازدید:
38
نویسنده:
منبع:
روابط عمومي معاونت آموزشي دانشگاه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal