معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۶
1399/10/14
وبینار آموزشی اخلاق حرفه ای با امتیاز آموزش مداوم جهت گروههای مشمول برگزار می گردد
وبینار آموزشی اخلاق حرفه ای (با تاکید بر حقوق کودکان بیمار) با امتیاز آموزش مداوم ویژه گروه های مشمول و با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه روز دوشنبه 1399/10/15 برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی در این وبینار آموزشی که با حضور دکتر غلامرضا پناهنده(فوق تخصص ریه کودکان و عضو هیئت علمی دانشگاه) و دکتر فروزان گنجی(دکتری تخصصی پزشکی اجتماعی و عضو هیئت علمی دانشگاه) برگزار می گردد اساتید به بررسی آخرین مطالب در حوزه موضوع وبینار می پردازند.
همچنین لازم به ذکر است این وبینار آموزشی دارای امتیاز آموزش مداوم جهت گروههای هدف شامل:پزشکان عمومی،پزشکان عمومی شاغل در طرح پزشک خانواده ،متخصصین  کودکان و بیماری های کودکان می باشد.
علاقه مندان جهت ثبت نام در این وبینار آموزشی می توانند از روز یکشنبه 1399/10/14 از ساعت 8 صبح در سامانه آموزش مداوم ثبت نام نمایند.
همچنین افرادیکه در سامانه آموزش مداوم ثبت نام نمودند می توانند در روز برگزاری این وبینار از طریق لینک زیر وارد و از مباحث علمی مطرح شده بهره برداری نمایند.
آدرس لینک وبینار:
vca.skums.ac.ir/cme17 
لازم به ذکر است این وبینار که با همکاری معاونت آموزشی برگزار می گردد دارای امتیاز بازآموزی برای گروههای مشمول می باشد که ابتدا نسبت به ثبت نام در سامانه آموزش مداوم اقدام و پس از اتمام وبینار تا 48 ساعت وقت دارند از طریق اپلیکیشن آموزش مداوم در آزمون فوق شرکت نموده و در صورت اخذ حد نصاب نمره ،امتیاز بازآموزی برای ایشان درج خواهد گردید.  
 
تعداد بازدید:
62
نویسنده:
منبع:
روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/06
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal