معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۳
1399/11/09
وبینار آموزشی تفسیر الکتروکاردیوگرام و تشخیص و درمان دیس آریتمی های شایع قلب برگزار گردید
وبینار آموزشی تفسیر الکتروکاردیوگرام و تشخیص و درمان دیس آریتمی های شایع قلب با امتیاز آموزش مداوم ویژه گروههای هدف و با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه و مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی شهرکرد روز چهارشنبه 1399/11/08 از ساعت 10 لغایت 13 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه در این وبینار که با حضور دکتر امیر شیروانی(متخصص طب اورژانس) و دکتر امیر محسن رشیدی (متخصص قلب و عروق) برگزار گردید که با توجه به نیاز سنجی های انجام شده از پزشکان عمومی و متخصصین مرکز و فراگیران پزشکی و دستیاران، دوره تفسیر الکتروکاردیوگرام و تشخیص و درمان دیس آریتمی های قلبی به عنوان دوره ای پر طرفدار معرفی شد. پس از برنامه ریزی و هماهنگی با مدیر محترم گروههای قلب و طب اورژانس و هماهنگی با اساتید و طی همکاری واحد آموزش مداوم معاونت آموزشی به منظور اخذ امتیاز بازآموزی ، این دوره در تاریخ 1399/11/08 از ساعت 10 لغایت 13 به صورت وبینار در نرم افزار Big Blue Botton برگزار گردید. ابتدا دکتر امیر شیروانی متخصص طب اورژانس ، در مورد نحوه کار الکتریکی قلب و تفسیر یک الکتروکاردیوگرام نرمال سخنرانی و سپس به طور مفصل در مورد برادی آریتمی ها با منشاء دهلیزی و بطنی مباحثی را ارائه نمودند. در ادامه دکتر امیر محسن رشیدی ، متخصص قلب و عروق در مورد تاکی آریتمی های قلبی با منشا دهلیزی و بطنی سخنرانی فرمودند. لازم به ذکر است با توجه به اینکه قرار بر برگزاری این وبینار با حضور خانم دکتر شهیده رضوان نورمند بوده و متاسفانه به دلیل شهادت ایشان این موضوع نیز به تعویق افتاد، مباحث ایشان توسط آقای دکتر شیروانی ارائه شده و اسلاید ها و سوالات ایشان به رسم قدردانی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شان در این وبینار استفاده شد.
علاقه مندان جهت دریافت امتیاز آموزش مداوم می بایست در تاریخ 1399/11/07 از ساعت 9 صبح در سامانه آموزش مداوم ثبت نام و پس از اتمام وبینار تا 48 ساعت زمان دارند از طریق اپلیکیشن آموزش مداوم در آزمون فوق شرکت نموده و در صورت اخذ حد نصاب نمره ،امتیاز بازآموزی برای ایشان درج خواهد گردید.
 
تعداد بازدید:
53
نویسنده:
منبع:
روابط عمومی معاونت آموزشی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal