معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۴۰۳/۳/۳
1399/11/13
دبیر هیئت ممیزه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد منصوب شد
با ابلاغ حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری، دکتر محمد علی دیانی بعنوان دبیر هیئت ممیزه این دانشگاه منصوب شد.
به گزارش وبدا؛ در متن حکم انتصاب دکتر دیانی خطاب به وی آمده است، با عنایت به تعهد ، تخصص و پشتکارجنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان دبیر هیئت ممیزه دانشگاه تعیین می گردید. امید است با اتکال به خداوند منان درجهت پیشبرد اهداف و آرمانهای نظام مقدس اسلامی موفق و پیروز باشید.
گفتنی است، نظارت بر انجام امور محوله دبیرخانه هیأت ممیزه، برنامه ریزی و تشکیل جلسات هیأت ممیزه و کمیته های تخصصی دانشگاه، نظارت بر اجرای دقیق آئین نامه ها و دستورالعمل های مربوط به هیأت ممیزه و اطلاع رسانی قوانین و مقررات، آئین نامه ها ودستورالعمل های مربوط به هیأت ممیزه به افراد ذینفع از جمله نکاتی است که جهت مبنا قرار گرفتن در برنامه ریزی ها به دبیر هیئت ممیزه این دانشگاه یادآوری شده است.
همچنین در ادامه متن این حکم انتصاب از دکتر دیانی خواسته شده است، ضمن ابلاغ مصوبات هیأت ممیزه به افراد ذینفع، رسیدگی و پاسخگویی به مکاتبات، شکایات و سایر موارد ارسال شده به دبیرخانه هیأت ممیزه و انجام سایر امور محوله با هیأت ممیزه مرکزی وزارت متبوع جهت اخذ آخرین دستورالعمل ها و گرفتن نظریه ارشادی در ارتباط باشد.
تعداد بازدید:
59
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن :  
33332907
-038

تاریخ بروز رسانی 1403/03/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal